Services

Services

KONUT VE LÜKS KONUT

Gayrimenkul alım-satım kararı insan hayatındaki en önemli kararlardan biri... Bu gerçekten hareketle Alkent Emlak, bütçesi ne olursa olsun müşterilerinin tüm konut beklentilerine en kazançlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir.

TİCARİ GAYRİMENKUL

Merkezi bir lokasyonda bir dükkan, spesifİk bir iş sahası için gereken bir fabrika veya kurulacak özel bir tesis için bir arazi... Alkent Emlak , ticari gayrimenkul uzmanlığını müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için kullanmaktadır. 

PROJE SATIŞ


Alkent Emlak , Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin farklı beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak arazi alım, satım ve kiralama işlemlerine aracılık etmektedir ARSA
Alkent Emlak , Türkiye’nin her yerinde büyük ölçekli inşaat projeleri için ulusal ve uluslararası anlamda satış süreci yönetimi veya danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.


PORTFÖY YÖNETİMİ


Gelişmekte olan dönüşüm sürecinde Alkent Emlak gerek mülk sahiplerine, gerekse taahhüt Firmalarına kat karşılığı satışlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Alkent Emlak , gayrimenkul portföyüne sahip müşterilerine kiralamadan satışa ihtiyaç duydukları her türlü danışmanlık ve portföy yönetim hizmetlerini sunmaktadır.


İŞ GELİŞTİRME SİSTEMİ

Alkent Emlak yeni müşterilere ulaşmasını ve aday arama sürecini kolaylaştırmaya yarayan anahtar teslim pazarlama ürünleri sunmaktadır.
KENDİNİ ADAMIŞLIK Gayrimenkul danışmanlarının en yüksek mükemmeliyet standartlarını sunmasını sağlamak için çalışmaktadır. Bu doğrultuda danışmanların gerekli becerileri edinmesi ve kendini başarıya adaması için Alken Emlak aralıksız yatırım yapmaktadır.

Alkent Emlak, tüm paydaşları için ideal bir çözüm ortağı olmayı hedef- lemektedir. Bu doğrultuda ofİs ve danışmanlarının tüm pazarlama faaliyetlerini desteklemekte ve onların rakiplerinden bir adım öne çıkmasını sağlamaktadır. Böylece Alkent Emlak markası tüketicilerin her türlü gayrimenkul ihtiyaçları için tercih edeceği çözüm ortağı olarak konumlanmasını sağlamaktadır.